Loading…

1. Mokykla prisijungimui  turi naudoti tik tą nuorodą, kurią gavo mokyklos el. paštu.

2. Paspaudžiama laiške gauta nuoroda.

3. Įvedamas slaptažodis (el. pašto rašyti nereikia, jis automatiškai užpildomas).

4. Nustatote slaptažodį ir spaudžiate Prisijungti. Jungtis prie paskyros galima su ką tik nurodytu slaptažodžiu ir el. paštu, į kurį buvo gautas laiškas (mokyklos el. paštu).

Mokyklos atstovas negali registruoti/jungtis su savo el. pašto adresu, nes sistema jo nesusies su mokyklos paskyra. Mokyklos atstovas turi jungtis įvesdamas mokyklos el.pašto adresą.

Mokykla atlikusi rezervaciją įkelia direktoriaus įsakymą ir tuomet Paslaugų tiekėjas patvirtina rezervaciją sistemoje. kai mokykla gauna iš tiekėjo pagal GS programą visas 8 ak. val. paslaugas sistemoje pažymi, kad Paslaugos gautos

Sąskaitas faktūras paslaugų teikėjas turi pateikti per https://www.esaskaita.eu/  už visas per mėnesį pilnai atliktas paslaugas (8 ak. val.). Sąskaitoje faktūroje reikia nurodyti paslaugos pavadinimo skiltyje -  Geros savijautos programa "Pavadinimas", mokyklos pavadinimas, renginio data, kuri fiksuota sistemoje. 

Pastaba. Kadangi apmokėjimas už paslaugas yra vykdomas remiantis Geros savijautos programos Aprašu, o ne sutartimi, formuojant sąskaitą faktūrą, reikia pažymėti "Žodiniu susitarimu".